سوالات متداول

tow-truck (1)

سوالات متداول امداد مهدی

 

امداد خودروهای امداد مهدی بخش مهمی از فعالیت های این شرکت بوده که به صورت شبانه روزی و بصورت 365 روزه درتمام سال، ارائه امداد رسانی می باشد.

سوالات متداول

سوالات پر تکرار کاربران و مشتریان

حمل با خودروبر

حمل خودرو با خودروبر به واحد خدمات  برای انجام سرویس های کامل و تحویل آن در محل، خدمتی نوین از امداد مهدی در کشور بوده که در راستای توسعه خدمات صورت گرفته است. در کنار خودرو های امداد شرکت امداد مهدی، خودروبر های طرف قرار داد آن نیز در سراسر ایران به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان بوده تا با خیالی آسوده نهایت لذت رانندگی را در مسافرت به نقاط مختلف ایران تجربه کنند.

مديريت و نگهداری خودرو خود را به ما بسپاريد

خدمت جديدي است كه از سوی شركت امداد مهدی با بروزترين متدهای روز دنيا و نرم افزارهای پيشرفته جهت انجام مديريت سرويس و نگهداری خودروها به مشتريان محترم ارائه مي گردد.

بازديد در محل و انجام سرویس های دوره ای برای خودروها  برای ايجاد اطمينان خاطر براي مشتريان از سلامت خودرو تعريف شده است. با ارائه اين طرح ، مشتريان از صحت و سلامت سيستمهای خودروی خود مطمئن می شوند و در صورت وجود هر مشكل احتمالی ، در مراحل اوليه نسبت به رفع آن اقدام می شود تا هزينه های اضافه به مشتری تحميل نگردد.

موارد انجام سرویس در محل کار یا منزل

1-سرویس های دوره ای (تعویض روغن و فیلتر هوا)

2-تعویض لنت

3-بازدید قبل از سفر

4-مشاوره فنی

5-اخذ نوبت از تعمیرگاه مرکزی

6- بازدید فنی

و سایر موارد قابل انجام در محل

اطلاعات تماس

شماره تماس جهت دريافت سرويس های مذكور :

  • موبایل :09199090137
  • موبایل : 09195002676

شماره تماس

09195002676 09919090137

ایمیل پشتیبانی

emdadmahdi860@gmail.com

آدرس دفتر

کیلومتر 27 جاده مخصوص روبروی پادرادیزل تعمیرگاه مدرن تکنیک

phone

با ما در تماس باشید

 

امداد خودروهای امداد مهدی بخش مهمی از فعالیت های این شرکت بوده که بصورت شبانه روزی و بصورت 365 روزه در تمام سال، ارائه امداد رسانی می باشد.

 

تماس فوری
Open chat