سوالات متداول

tow-truck (1)

سوالات متداول امداد مهدی

 

امداد خودروهای امداد مهدی بخش مهمی از فعالیت های این شرکت بوده که به صورت شبانه روزی و بصورت ۳۶۵ روزه درتمام سال، ارائه امداد رسانی می باشد.

سوالات متداول

سوالات پر تکرار کاربران و مشتریان

حمل با خودروبر

حمل خودرو با خودروبر به واحد خدمات  برای انجام سرویس های کامل و تحویل آن در محل، خدمتی نوین از امداد مهدی در کشور بوده که در راستای توسعه خدمات صورت گرفته است. در کنار خودرو های امداد شرکت امداد مهدی، خودروبر های طرف قرار داد آن نیز در سراسر ایران به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان بوده تا با خیالی آسوده نهایت لذت رانندگی را در مسافرت به نقاط مختلف ایران تجربه کنند.

مدیریت و نگهداری خودرو خود را به ما بسپارید

خدمت جدیدی است که از سوی شرکت امداد مهدی با بروزترین متدهای روز دنیا و نرم افزارهای پیشرفته جهت انجام مدیریت سرویس و نگهداری خودروها به مشتریان محترم ارائه می گردد.

بازدید در محل و انجام سرویس های دوره ای برای خودروها  برای ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان از سلامت خودرو تعریف شده است. با ارائه این طرح ، مشتریان از صحت و سلامت سیستمهای خودروی خود مطمئن می شوند و در صورت وجود هر مشکل احتمالی ، در مراحل اولیه نسبت به رفع آن اقدام می شود تا هزینه های اضافه به مشتری تحمیل نگردد.

موارد انجام سرویس در محل کار یا منزل

۱-سرویس های دوره ای (تعویض روغن و فیلتر هوا)

۲-تعویض لنت

۳-بازدید قبل از سفر

۴-مشاوره فنی

۵-اخذ نوبت از تعمیرگاه مرکزی

۶- بازدید فنی

و سایر موارد قابل انجام در محل

اطلاعات تماس

شماره تماس جهت دریافت سرویس های مذکور :

  • موبایل :۰۹۱۹۹۰۹۰۱۳۷
  • موبایل : ۰۹۱۹۵۰۰۲۶۷۶

شماره تماس

09195002676 09919090137

ایمیل پشتیبانی

emdadmahdi860@gmail.com

آدرس دفتر

تهران، خیابان جیحون، خیابان بهنود، تقاطع بزرگراه یادگار امام، پارکینگ بهنود

phone

با ما در تماس باشید

 

امداد خودروهای امداد مهدی بخش مهمی از فعالیت های این شرکت بوده که بصورت شبانه روزی و بصورت 365 روزه در تمام سال، ارائه امداد رسانی می باشد.

 

    Call Now Buttonتماس فوری
    Open chat